Наказ Держкомтелерадіо
від 25 січня 2016 р. № 34
Київ
Про затвердження Порядку формування переліку друкованих засобів масової інформації та редакцій, що підлягають реформуванню на першому етапі

Відповідно до частини третьої статті 2 Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» та пункту 3 Положення про Державний комітет телебачення і радіомовлення України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 серпня 2014 року № 341,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок формування переліку друкованих засобів масової інформації та редакцій, що підлягають реформуванню на першому етапі, що додається.

2. Управлінню розвитку інформаційної сфери та європейської інтеграції (Радзієвський І. А.) забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Управлінню видавничої справи і преси (Кононенко О.А.) забезпечити виконання Порядку формування переліку друкованих засобів масової інформації та редакцій, що підлягають реформуванню на першому етапі, затвердженого цим наказом.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою. 

Голова Держкомтелерадіо О.І. Наливайко

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Державного комітету телебачення

і радіомовлення України

25 січня 2016 року № 34

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України

17 лютого 2016 року № 246/28376 

ПОРЯДОК

формування переліку друкованих засобів масової інформації та редакцій,

що підлягають реформуванню на першому етапі 

Цей Порядок встановлює механізм формування переліку друкованих засобів масової інформації та редакцій, що підлягають реформуванню на першому етапі в порядку, визначеному Законом України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» (далі – Закон) (далі – Перелік).

До Переліку включаються друковані засоби масової інформації та редакції, визначені частиною першою статті 1 Закону.

Включення друкованого засобу масової інформації та редакції до Переліку здійснюється Держкомтелерадіо на підставі клопотання такого друкованого засобу масової інформації та редакції, поданого в строк до 01 липня 2016 року.

До клопотання додаються:

 • копія свідоцтва про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації;
 • копія рішення трудового колективу про участь у реформуванні друкованого засобу масової інформації та редакції (у разі його прийняття);
 • копія рішення засновників (співзасновників) друкованого засобу масової інформації та редакції про реформування друкованого засобу масової інформації та редакції та про спосіб їх реформування;
 • інформація щодо сплати заборгованості із податків та обов’язкових платежів, ліквідування заборгованості із заробітної плати та виконання інших фінансових зобов’язань відповідно до законодавства.

У разі якщо протягом строку, визначеного частиною другою статті 4 Закону, трудовий колектив редакції не повідомив про свою участь у реформуванні друкованого засобу масової інформації та редакції, до клопотання додається копія рішення засновника (співзасновників) про припинення випуску друкованого засобу масової інформації та діяльності редакції.

Держкомтелерадіо у десятиденний строк з дня отримання клопотання та доданих до нього документів повідомляє друкований засіб масової інформації та редакцію про:

 • включення до Переліку;
 • відмову у включенні до Переліку у зв’язку із відсутністю у складі засновників (співзасновників) такого друкованого засобу масової інформації та його редакції органу державної влади, іншого державного органу та/або органу місцевого самоврядування;
 • виявлення невідповідностей у клопотанні та/або доданих до нього документах із:
 • відомостями, що містяться у Державному реєстрі друкованих засобів масової інформації та інформаційних агентств як суб’єктів інформаційної діяльності та/або Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань;
 • вимогами, встановленими пунктом 4 цього Порядку.

Після усунення виявлених невідповідностей друкований засіб масової інформації та редакція мають право у межах строку, встановленого пунктом 3 цього Порядку, повторно звернутись до Держкомтелерадіо із відповідним клопотанням.

6. Після закінчення строку, встановленого пунктом 3 цього Порядку, Держкомтелерадіо в порядку, встановленому законодавством, вносить на затвердження Кабінету Міністрів України проект акта про затвердження Переліку.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux