• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Наказ Держкомтелерадіо
від 03 липня 2013 р.
Київ
Наказ Держкомтелерадіо України від 01.07.2013 № 135 "Про організацію навчання з питань пожежної безпеки в апараті Держкомтелерадіо України"

 

 

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ

ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

 

Н А К А З

 

 

«01» липня 2013 р.      м. Київ                               № 135

 

 

Про організацію навчання з питань

пожежної безпеки в апараті

Держкомтелерадіо України

 

 

З метою виконання положень Закону України «Про пожежну безпеку», вимог наказу Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 29 вересня 2003 року № 368 «Про затвердження Переліку посад, при призначенні на які особи зобов`язані проходити навчання і перевірку знань з питань пожежної безпеки, та порядку їх організації і Типового положення про інструктажі, спеціальне навчання та перевірку знань з питань пожежної безпеки на підприємствах, в установах та організаціях України»

НАКАЗУЮ:

 

Підготовку працівників апарату Держкомтелерадіо України з питань пожежної безпеки проводити під час:

навчання та перевірки знань у навчальних закладах, які мають відповідну сертифікацію, досвідчених фахівців з питань пожежної безпеки, необхідне програмно-методичне забезпечення та програми навчання;

протипожежних інструктажів (вступного, первинного, повторного, позапланового та цільового);

підготовки членів добровільної пожежної дружини апарату Держкомтелерадіо України (далі - членів ДПД);

лекцій та тематичних семінарів з питань пожежної безпеки.

Навчання у навчальних закладах проводити з працівниками апарату Держкомтелерадіо України, зазначених у переліку посад (додаток 1), в терміни - один раз на три роки з кожною посадовою особою та у рік призначення на визначені посади (вимоги наказу МНС України від 29.09.2003 № 368).

Начальнику адміністративно-господарського управління Шапкіну С.Б. щорічно до 1 лютого готувати та надавати пропозиції уповноваженому з питань пожежної безпеки – першому заступнику Голови Держкомтелерадіо України Мураховському А.Л. щодо персонального складу працівників апарату для проходження вказаного навчання.

Вступний, первинний протипожежні інструктажі та підготовку членів ДПД проводити відповідно до вимог Програм проведення протипожежних інструктажів та підготовки членів ДПД, які затверджуються цим наказом (додатки 2, 3, 4).

Повторний протипожежний інструктаж проводити безпосередньо на робочому місці один раз на рік відповідно до переліку питань, визначених додатком 5.

Позаплановий протипожежний інструктаж проводити безпосередньо на робочому місці у разі введення в дію нових нормативних актів з питань пожежної безпеки (норм, правил, інструкцій) або змін і доповнень до них та на вимогу державних інспекторів з пожежного нагляду.

Цільовий протипожежний інструктаж проводити з працівниками перед виконанням ними разових (тимчасових) пожежонебезпечних робіт (зварювальних, розігрівальних та інших).

Перевірку знань з питань пожежної безпеки проводити по завершенню інструктажів відповідно до переліку питань перевірки, визначених додатком 6.

Визначити відповідальними за проведення:

вступного та цільового протипожежних інструктажів – головного спеціаліста відділу матеріально-технічного забезпечення, охорони праці та пожежної безпеки адміністративно-господарського управління Кириленка С.В.;

первинного, повторного, позапланового інструктажів та перевірки знань з питань пожежної безпеки - керівників самостійних, та тих, що входять до їхнього складу, структурних підрозділів апарату Держкомтелерадіо України;

підготовки членів ДПД - начальника ДПД апарату Держкомтелерадіо України – начальника адміністративно-господарського управління Шапкіна С.Б.;

лекцій та тематичних семінарів з питань пожежної безпеки у ході виконання планів підвищення кваліфікації працівників апарату Держкомтелерадіо України - ректора Укртелерадіопресінституту.

Визнати таким, що втратив чинність, наказ Держкомтелерадіо України від 22 червня 2009 року № 217 «Про організацію навчання з питань пожежної безпеки у центральному апараті Комітету».

Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Голови Держкомтелерадіо України Мураховського А.Л.

 

 

Голова

Держкомтелерадіо України О.В. Курдінович

 

 

 

 

Додаток 1 до наказу

Держкомтелерадіо України

«_01__»___07____ 2013 №_135_

 

 

Перелік

посад працівників апарату Держкомтелерадіо України,

при призначені на які, працівники зобов’язані проходити

навчання і перевірку знань з питань пожежної безпеки

 

Заступники Голови Держкомтелерадіо України.

Керівники та заступники керівників самостійних, та тих, що входять до їхнього складу, структурних підрозділів апарату Держкомтелерадіо України.

Працівник, що відповідає за проведення в апараті Держкомтелерадіо України організаційних, технічних та інших заходів, спрямованих на попередження пожеж та забезпечення, визначеного Правилами пожежної безпеки в Україні протипожежного режиму – головний спеціаліст відділу матеріально-технічного забезпечення, охорони праці та пожежної безпеки.

Члени добровільної пожежної дружини апарату Держкомтелерадіо України.

 

 

 

 

Додаток 2

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Держкомтелерадіо України

«_01_»__07_____2013 № _135__

 

 

П Р О Г Р А М А

проведення вступного протипожежного інструктажу

в апараті

Державного комітету телебачення і радіомовлення України

 

І. Загальні положення

Програма проведення вступного протипожежного інструктажу в апараті Державного комітету телебачення і радіомовлення України (далі – Програма) розроблена відповідно до вимог Закону України «Про пожежну безпеку» та наказу Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи (далі – МНС України) від 29.09.2003 року № 368 «Про затвердження Переліку посад, при призначенні на які особи зобов`язані проходити навчання і перевірку знань з питань пожежної безпеки, та порядку їх організації і Типового положення про інструктажі, спеціальне навчання та перевірку знань з питань пожежної безпеки на підприємствах, в установах та організаціях України».

Працівники під час прийняття на роботу до структурних підрозділів апарату Державного комітету телебачення і радіомовлення України та безпосередньо на робочому місці повинні проходити інструктажі з питань пожежної безпеки.

Проведення вступного протипожежного інструктажу може здійснюватися разом з відповідним інструктажем з охорони праці.

 

ІІ. Порядок проведення вступного протипожежного інструктажу

Вступний протипожежний інструктаж проводиться з усіма працівниками апарату Держкомтелерадіо України, які щойно були прийняті на роботу (постійну або тимчасову), а також з особами, які прибули у відрядження, на практику (навчання, стажування).

Вступний протипожежний інструктаж проводиться на підставі діючих в Держкомтелерадіо України Загальнооб`єктової інструкції про заходи пожежної безпеки для працівників Державного комітету телебачення та радіомовлення України та Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення (далі – Загальнооб′єктова інструкція) та інших нормативних актів з питань пожежної безпеки працівником, на якого наказом покладені ці обов`язки.

Вступний протипожежний інструктаж проводиться протягом 50 - 60 хвилин.

Під час проведення вступного інструктажу особлива увага звертається на доведення:

діючих нормативних документів з питань пожежної безпеки;

вимог Загальнооб`єктової інструкції;

відповідальності за порушення правил пожежної безпеки;

переліку небезпечних у пожежному відношенні приміщень будівлі;

шляхів евакуації;

заходів пожежної безпеки у службових приміщеннях Держкомтелерадіо України;

призначення, місць знаходження та правил використання існуючих в адміністративному будинку засобів пожежогасіння (вогнегасників, внутрішніх пожежних кранів);

дій працівників під час виникнення пожежі.

Після проведення вступного інструктажу у спеціальному журналі робляться записи з підписами осіб, з якими проводився інструктаж, і того, хто його проводив.

 

ІІІ. Учбово-методичне забезпечення інструктажів

1. Нормативно-правові акти

1.1. Закон України «Про пожежну безпеку» від 17 грудня 1993 року № 3745-ХІІ.

1.2. Наказ МНС України від 19 жовтня 2004 року № 126 «Про затвердження Правил пожежної безпеки в Україні».

1.3. Наказ МНС від 29 вересня 2003 року № 368 «Про затвердження Переліку посад, при призначенні на які особи зобов`язані проходити навчання і перевірку знань з питань пожежної безпеки, та порядку їх організації і Типового положення про інструктажі, спеціальне навчання та перевірку знань з питань пожежної безпеки на підприємствах, в установах та організаціях України».

1.4. Наказ МНС України від 2 квітня 2004 року № 152 «Про затвердження Правил експлуатації вогнегасників».

1.5. Наказ МНС України від 2 квітня 2004 року № 151 «Про затвердження Типових норм належності вогнегасників».

1.6. Постанова Кабінету Міністрів від 25 лютого 2009 р. № 136 «Про затвердження Положення про добровільну пожежну дружину (команду)».

1.7. ДБН В.2.5-56:2010 «Інженерне обладнання будинків і споруд. Системи протипожежного захисту», затверджених наказом Мінрегіонбуду України від 22 грудня 2010 року».

 

2. Додаткові матеріали

2.1. Загальнооб’єктова інструкція.

2.2. Перелік питань, з якими ознайомлюються працівники апарату Держкомтелерадіо України в ході проведення вступного, первинного та повторного протипожежних інструктажів.

2.3. Наказ Держкомтелерадіо України від 31 травня 2013 року № 112 «Про утримання приміщень працівниками апарату Держкомтелерадіо України».

2.4. Наказ Держкомтелерадіо України від 26 червня 2013 року № 131 «Про забезпечення пожежної безпеки в апараті Держкомтелерадіо України».

 

3. Матеріально - технічне забезпечення

3.1. Вогнегасники ВП – 5 (ОП-5), ВВК - 1.2 (ОУ-2), ВВК - 2 (ОУ-3), ВВК - 3,5 (ОУ-5)

3.2. Пожежні крани (6-8 поверхів)

3.3. Схеми евакуації людей з приміщень Держкомтелерадіо України.

 

 

 

Додаток 3

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Держкомтелерадіо України

«__01_»__07_____2013 № _135_

 

 

П Р О Г Р А М А

проведення первинного протипожежного інструктажу

в апараті Державного комітету телебачення і радіомовлення України

 

І. Загальні положення

Програма проведення вступного протипожежного інструктажу в апараті Державного комітету телебачення і радіомовлення України (далі – Програма) розроблена відповідно до вимог Закону України «Про пожежну безпеку» та наказу Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи (далі – МНС України) від 29 вересня 2003року № 368 «Про затвердження Переліку посад, при призначенні на які особи зобов`язані проходити навчання і перевірку знань з питань пожежної безпеки, та порядку їх організації і Типового положення про інструктажі, спеціальне навчання та перевірку знань з питань пожежної безпеки на підприємствах, в установах та організаціях України».

Працівники під час прийняття на роботу до підрозділів апарату Державного комітету телебачення і радіомовлення України та безпосередньо на робочому місці повинні проходити інструктажі з питань пожежної безпеки.

Первинний протипожежний інструктаж проводиться безпосередньо на робочому місці до початку діяльності працівника. Його повинні проходити: усі новоприйняті на роботу (постійну чи тимчасову) працівники; працівники переведені з інших структурних підрозділів; особи, які прибули у відрядження і мають брати безпосередню участь у виробничому процесі; будівельники сторонніх організацій, які виконують будівельно-монтажні, ремонтні або інші роботи; студенти під час практики (стажування).

 

ІІ. Порядок проведення первинного протипожежного інструктажу

 

Первинний протипожежний інструктаж проводиться безпосередньо керівниками самостійних, та тих, що входять до їхнього складу, структурних підрозділів апарату Держкомтелерадіо України, які пройшли навчання і перевірку знань з питань пожежної безпеки.

Під час проведення первинного протипожежного інструктажу особлива увага звертається на доведення:

вимог Загальнооб`єктової інструкції про заходи пожежної безпеки для працівників Державного комітету телебачення та радіомовлення України та Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення (далі - Загальнооб`єктова інструкція), діючих нормативних документів з питань пожежної безпеки для службових приміщень;

заходів пожежної безпеки, яких необхідно дотримуватися приступаючи до роботи, у процесі роботи та після її закінчення з метою запобігання виникненню пожеж;

можливих причинах виникнення пожеж;

порядку вимкнення напруги з електрообладнання, виклику пожежної охороні;

призначення та місцезнаходження існуючих в приміщенні, поверху засобів пожежогасіння;

дії в разі виявлення на робочому місці, в приміщеннях задимлення чи пожежі;

порядку повідомлення про пожежу пожежної охороні, керівництва підрозділу та Держкомтелерадіо України;

шляхах евакуації.

Первинний протипожежний інструктаж завершуються перевіркою знань. Перевірку здійснює особа, яка проводила інструктаж.

Після проведення первинного протипожежного інструктажу у спеціальному журналі робляться записи з підписами осіб, з якими проводився інструктаж, і тих, хто його проводив.

 

 

ІІІ. Учбово-методичне забезпечення інструктажів

 

1. Нормативно-правові акти

1.1. Закон України «Про пожежну безпеку» від 17 грудня 1993 року № 3745-ХІІ.

1.2. Наказ МНС України від 19 жовтня 2004 року № 126 «Про затвердження Правил пожежної безпеки в Україні».

1.3. Наказ МНС від 29 вересня 2003 року № 368 «Про затвердження Переліку посад, при призначенні на які особи зобов`язані проходити навчання і перевірку знань з питань пожежної безпеки, та порядку їх організації і Типового положення про інструктажі, спеціальне навчання та перевірку знань з питань пожежної безпеки на підприємствах, в установах та організаціях України».

1.4. Наказ МНС України від 2 квітня 2004 року № 152 «Про затвердження Правил експлуатації вогнегасників».

1.5. Наказ МНС України від 2 квітня 2004 року № 151 «Про затвердження Типових норм належності вогнегасників».

1.6. Постанова Кабінету Міністрів від 25 лютого 2009 р. № 136 «Про затвердження Положення про добровільну пожежну дружину (команду)».

1.7. ДБН В.2.5-56:2010 «Інженерне обладнання будинків і споруд. Системи протипожежного захисту», затверджених наказом Мінрегіонбуду України від 22 грудня 2010 року».

 

2. Додаткові матеріали

2.1. Загальнооб’єктова інструкція.

2.2. Перелік питань, з якими ознайомлюються працівники апарату Держкомтелерадіо України в ході проведення вступного, первинного та повторного протипожежних інструктажів.

2.3. Наказ Держкомтелерадіо України від 31 травня 2013 року № 112 «Про утримання приміщень працівниками апарату Держкомтелерадіо України».

2.4. Наказ Держкомтелерадіо України 26 червня 2013 року № 131 «Про забезпечення пожежної безпеки в апараті Держкомтелерадіо України».

3. Матеріально - технічне забезпечення

3.1. Вогнегасники ВП – 5 (ОП-5), ВВК - 1.2 (ОУ-2), ВВК - 2 (ОУ-3), ВВК - 3,5 (ОУ-5)

3.2. Пожежні крани (6-8 поверхів)

3.3. Схеми евакуації людей з приміщень Держкомтелерадіо України.

 

 

 

 

 

 

Додаток 4

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Держкомтелерадіо України

«_01_»____07____2013 № _135_

 

 

ПРОГРАМА

підготовки членів добровільної пожежної дружини

апарату

Державного комітету телебачення і радіомовлення України

 

І. Загальні положення

Програма підготовки членів добровільної пожежної дружини апарату Державного комітету телебачення і радіомовлення України (далі-Програма) розроблена відповідно до вимог Закону України «Про пожежну безпеку» та постанови Кабінету Міністрів України від 25 лютого 2009 року № 136 «Про затвердження Положення про добровільну пожежну дружину (команду)» (далі – ДПД).

Підготовка членів ДПД проводиться у вільний від роботи час. Дні занять встановлюються начальником ДПД за погодженням з уповноваженим з питань пожежної безпеки - першим заступником Голови Держкомтелерадіо України.

Проведення занять доручається керівнику ДПД та фахівцям, які мають необхідні знання з питань, що вивчаються.

Заняття проводяться за визначеною тематикою з урахуванням особливостей практичної роботи ДПД щодо запобігання можливим пожежам та їх гасіння, з урахуванням наявних засобів пожежно-технічного озброєння.

Заняття з вивчення засобів пожежогасіння проводяться безпосередньо біля місць їх розташування.

Основні правила гасіння пожеж вивчаються з членами ДПД безпосередньо в підрозділах (службових, технічних приміщеннях) за тих чи інших обставин, що можуть скластися під час реальної пожежі .

Після закінчення вивчення питань цієї програми з членами ДПД проводять підсумкові заняття.

 

ІІ. Тематика підготовки

членів добровільної пожежної дружини апарату Держкомтелерадіо України

 

ТЕМА 1 Організація роботи добровільної пожежної дружини (семінар - 2 години)

 

Навчальні питання:

Основні завдання добровільної пожежної дружини, порядок її створення та організація роботи.

Програма підготовки та учбові заняття.

Права та обов`язки членів ДПД.

Табель обов`язків членів ДПД щодо запобігання пожежі та на випадок її виникнення.

Обов`язки членів ДПД в разі виникнення пожежі.

Забезпечення евакуації людей та матеріальних цінностей з будинку.

Основні правила гасіння пожеж з використанням вогнегасників, внутрішнього протипожежного водогону.

Контроль за виконанням (дотриманням) встановлених правил пожежної безпеки в адміністративному будинку за адресою: місто Київ, вулиця Прорізна, 2.

 

 

ТЕМА 2 Протипожежний режим та контроль за його дотриманням (семінар - 2 години)

 

Навчальні питання:

Поняття «відповідний протипожежний режим».

Проведення роз`яснювальної роботи серед працівників щодо дотримання вимог правил пожежної безпеки.

Здійснення щоденного нагляду за утриманням в справному стані засобів протипожежного захисту, станом шляхів евакуації.

 

ТЕМА 3 Правила додержання протипожежного режиму в будинку та приміщеннях (практичні заняття - 2 години).

Навчальні питання:

Можливі причини виникнення пожеж та запобіжні заходи.

Правила проведення вогневих, фарбувальних та будівельно - монтажних робіт.

Загальні вимоги, підготовка до проведення робіт.

Відповідальні особі.

Кваліфікація працівника.

Оформлення наряду - допуску.

Завдання членів ДПД при проведенні пожежонебезпечних робіт.

 

ТЕМА 4 Засоби пожежогасіння, зв`язку та оповіщення про пожежу (практичне заняття - 2 години)

Навчальні питання:

Класи пожежі.

Первинні засобі пожежогасіння.

Види вогнегасників.

Практичні прийоми при користуванні порошковими та вуглекислотними вогнегасниками.

Автоматичні засобі виявлення пожеж та оповіщення про пожежу.

 

ТЕМА 5 Основні правила гасіння пожеж (практичне заняття - 2 години)

Навчальні питання:

Основні правила гасіння пожеж з використанням вогнегасників, (порошкові, вуглекислотні, водопінний аерозольний), внутрішнього протипожежного водогону.

Забезпечення евакуації людей та матеріальних цінностей з будинку.

 

ТЕМА 6 Надання першої медичної допомоги та прийоми виживання (рекомендації щодо дій людини в умовах пожежі) (практичне заняття - 2 години) (До занять залучається фахівець медик).

 

 

ІІІ. Учбово-методичне забезпечення інструктажів

 

1. Нормативно-правові акти

1.1. Закон України «Про пожежну безпеку» від 17 грудня 1993 року № 3745-ХІІ.

1.2. Наказ МНС України від 19 жовтня 2004 року № 126 «Про затвердження Правил пожежної безпеки в Україні».

1.3. Наказ МНС від 29 вересня 2003 року № 368 «Про затвердження Переліку посад, при призначенні на які особи зобов`язані проходити навчання і перевірку знань з питань пожежної безпеки, та порядку їх організації і Типового положення про інструктажі, спеціальне навчання та перевірку знань з питань пожежної безпеки на підприємствах, в установах та організаціях України».

1.4. Наказ МНС України від 2 квітня 2004 року № 152 «Про затвердження Правил експлуатації вогнегасників».

1.5. Наказ МНС України від 2 квітня 2004 року № 151 «Про затвердження Типових норм належності вогнегасників».

1.6. Постанова Кабінету Міністрів від 25 лютого 2009 р. № 136 «Про затвердження Положення про добровільну пожежну дружину (команду)».

1.7. ДБН В.2.5-56:2010 «Інженерне обладнання будинків і споруд. Системи протипожежного захисту», затверджених наказом Мінрегіонбуду України від 22 грудня 2010 року».

 

2. Додаткові матеріали

2.1. «Загальнооб’єктова інструкція про заходи пожежної безпеки для працівників Державного комітету телебачення та радіомовлення України, та Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення».

2.2. Перелік питань, з якими ознайомлюються працівники апарату Держкомтелерадіо України в ході проведення вступного, первинного та повторного протипожежних інструктажів.

2.3. Наказ Держкомтелерадіо України від 31 травня 2013 року № 112 «Про утримання приміщень працівниками апарату Держкомтелерадіо України.»

2.4. Наказ Держкомтелерадіо України від 26 червня 2013 року № 131 «Про забезпечення пожежної безпеки в апараті Держкомтелерадіо України».

2.5. Наказ Держкомтелерадіо України від 08.10.07 № 348 (зі змінами від 26.06.13 № 133) «Про добровільну пожежну дружину (ДПД)».

2.6. «Первинні засобі пожежогасіння. Види вогнегасників. Практичні прийоми при користуванні порошковими та вуглекислотними вогнегасниками» методична розробка для проведення занять з працівниками Держкомтелерадіо України.

2.7. Табель обов’язків членів ДПД

 

3. Матеріально - технічне забезпечення

3.1. Вогнегасники ВП – 5 (ОП-5), ВВК - 1.2 (ОУ-2), ВВК - 2 (ОУ-3), ВВК - 3,5 (ОУ-5)

3.2. Пожежні крани (6-8 поверхів)

3.3. Схеми евакуації людей з приміщень Держкомтелерадіо Укр аїни.

 

 

 

 

 

Додаток 5

до наказу Держкомтелерадіо України

«_01_»___07___2013 № _135_

 

 

ПЕРЕЛІК

питань, з якими ознайомлюються працівники

апарату Держкомтелерадіо України

під час проведення вступного, первинного

та повторного протипожежних інструктажів

 

І. Вступний протипожежний інструктаж

Під час проведення вступного протипожежного інструктажу особи, яких приймають на роботу до Держкомтелерадіо України, мають бути ознайомлені з:

наявністю небезпечних у пожежному відношенні приміщень та їх загальною характеристикою;

діючими в Держкомтелерадіо України інструкціями та наказами з питань пожежної безпеки, загальними вимогами щодо утримання протипожежного режиму;

порядком паління в приміщеннях Держкомтелерадіо України, застосуванням відкритого вогню під час виконання спеціальних (будівельних) робіт;

проведення вогневих та інших пожежонебезпечних робіт;

можливими причинами пожеж та запобіжними заходами щодо них;

відповідальністю за порушення правил пожежної безпеки;

існуючим порядком сповіщення людей про пожежу;

діями у разі виникнення пожежі (порядком виклику пожежної охорони, евакуації людей, матеріальних цінностей);

правилами використання первинних засобів пожежогасіння.

 

ІІ. Первинний і повторний протипожежні інструктажі

Під час проведення первинного і повторного інструктажу необхідно ознайомити працівників із:

вимогами Загальнооб`єктової інструкції про заходи пожежної безпеки для працівників Державного комітету телебачення та радіомовлення України та Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення та наказів Держкомтелерадіо України з питань пожежної безпеки;

можливими причинами виникнення пожеж та запобіжними заходами і діями щодо них (у тому числі у процесі роботи та після її завершення);

правилами пожежної безпеки, встановленими для працівників даного приміщення;

засобами зв'язку та місцезнаходженням найближчого телефону;

правилами утримання шляхів евакуації;

призначенням існуючих установок пожежної сигналізації та оповіщення;

місцями знаходження первинних засобів пожежогасіння та правилами їх використання;

діями в разі виникнення пожежі (порядком виклику пожежної охорони, сповіщення людей, відключення електроприладів, проведення евакуації).

 

 

 

 

Додаток 6

до наказу Держкомтелерадіо України

«__01_»___07_____2013 № _135__

 

 

 

ПЕРЕЛІК

питань для перевірки знань за результатами

проведених первинного та повторного протипожежних інструктажів

 

Вимоги пожежної безпеки для службових приміщень Держкомтелерадіо України.

Можливі причини виникнення пожеж у приміщеннях.

Запобіжні заходи і дії (у тому числі у процесі роботи та після її завершення).

Що забороняється вимогами пожежної безпеки робити працівникам в службових приміщеннях Держкомтелерадіо України.

Обов`язки особи, яка відповідає за протипожежний стан службового приміщення, після закінчення роботи.

Інструкції пожежної безпеки, які встановлені для працівників апарату Держкомтелерадіо України.

Засоби зв`язку та місцезнаходженням найближчого телефону.

Правила утримання шляхів евакуації.

Призначення існуючих установок пожежної сигналізації та оповіщення.

Місцезнаходження первинних засобів пожежогасіння.

Правила використання первинних засобів пожежогасіння (вогнегасників, пожежних кранів).

Придатність вогнегасників до гасіння пожеж різних класів.

Вогнегасники та порядок приведення їх в дію.

Загальні правила безпеки при застосуванні вогнегасників.

Дії в разі виникнення пожежі (порядок виклику пожежної охорони, сповіщення людей, проведення евакуації людей, матеріальних цінностей..

Дії при терміновій евакуації із приміщення у разі пожежі.

 

 

 

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux