В Україні все більше журналістів стають експертами в темі НАТО, - Микола Білоус
опубліковано 29 серпня 2018 року о 14:26

Про це заступник Голови Держкомтелерадіо Микола Білоус сказав під час вручення сертифікатів учасникам семінару про засади і принципи діяльності НАТО.

 

 

Нагадаємо, 28 серпня в Києві завершився дводенний семінар для журналістів та представників громадських об’єднань на тему: «Переваги співробітництва з Альянсом: засади і принципи діяльності НАТО та його роль у підтримці міжнародної безпеки».

Захід було організовано Держкомтелерадіо у рамках плану заходів щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2018 рік.

Під час семінару його учасники, журналісти з різних регіонів України, опрацьовували питання щодо можливостей та викликів євроатлантичної інтеграції України, а також особливостей висвітлення цих процесів у ЗМІ.

До участі в семінарі були запрошені експерти у галузі євроатлантичної інтеграції. Зокрема, представники Ради національної безпеки і оборони України, Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції, Міністерства оборони України, Центру інформації і документації НАТО в Україні, Центру глобалістики «Стратегія ХХІ», Національного інституту стратегічних досліджень, всеукраїнської Ліги «Україна-НАТО», Інституту Євро-Атлантичного співробітництва та інші.

Світлина від Alexandr  Senko.

 

В рамках першої панельної дискусії учасники обговорювали питання трансформації архітектури безпеки у світі після 2014 року, а також ролі НАТО у підтримці міжнародної безпеки. Говорили про засади і принципи діяльності Північноатлантичного альянсу, про основні загрози його єдності та можливості захисту його східного флангу.

Друга панельна дискусія була присвячена питанню відносин Україна – НАТО. В цьому контексті обговорювалися перспективи вступу України в Північноатлантичний альянс. Зокрема, журналістів цікавило, чи реально стати членом НАТО для країни, яка має анексовані території та напівзаморожені конфлікти, чи можна деполітизувати процес вступу до Альянсу тощо. Експерти розяснювали в чому різниця вступу до НАТО та ЄС.

Особливу увагу спікери приділили питанню як покращити громадську думку про НАТО в так званих «проблемних» регіонах.

Всі учасники мали можливість послухати спеціальну лекцію на тему «Військово-політичний Альянс демократій: яким буде НАТО завтра», а також взяти участь у інтерактивному воркшопі на прийняття рішень «Гібридна війна Росії та її наслідки: погляд з командного пункту НАТО».

 

 

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux