У Києві відбулась консультація для журналістів щодо впровадження резолюції Ради Безпеки ООН 1325 "Жінки. Мир. Безпека"
опубліковано 19 лютого 2019 року о 16:56

18 лютого у Києві відбулась консультація для представників центральних та регіональних ЗМІ «Від національної стратегії до локальних дій» з питань порядку денного «Жінки. Мир. Безпека».

 

Захід проведено за ініціативи Глобальної мережі жінок-миротворок, Держкомтелерадіо, Громадської організації Центр «Розвиток демократії», Укртелерадіопресінституту, Громадської організації «Центр розвитку «Медіафорум».

Участь у заході взяли журналісти електронних та друкованих ЗМІ з Києва та різних регіонів України, експерти і громадські діячі.

Захід відкривали Мавік Кабрера Балеза – координатор проектів Глобальної мережі жінок-миротворок, заступник Голови Держкомтелерадіо, уповноважений з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, запобігання та протидії насильству за ознакою статі Микола Білоус, представник апарату Урядового уповноваженого з питань гендерної політики Марія Козир, позаштатний радник з гендерних питань Держкомтелерадіо, голова  ВГО Центр «Розвиток демократії» Елла Ламах. 

Під час пленарної дискусії було обговорено питання, як працівники центральних та регіональних ЗМІ можуть посилити свою роль у подоланні негативних стереотипів в Україні. В ході консультації експерти також розповідали про можливості журналістів у просуванні порядку денного «Жінки. Мир. Безпека» та закликали їх вчитися вільно та нестереотипно висвітлювати події, пов’язані з темою гендерної рівності, з роллю жінок у миротворчих процесах. Разом з тим, експерти наголосили на важливості залучення працівників інформаційної сфери до реалізації загальнодержавних програм із зазначеної тематики із урахуванням регіональних особливостей та тих змін, що відбуваються сьогодні в медіа.

Представники регіональних ЗМІ у свою чергу окреслили головні виклики та труднощі щодо висвітлення Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 та в ході інтерактивної роботи з експертами презентували можливі напрями роботи щодо висвітлення тематики миробезпеки в Україні представниками медійної сфери. 

Організатори заходу очікують на продовження активної роботи журналістів телебачення, радіо і преси щодо висвітлення Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 на місцевому рівні та подальше просування тематики гендерної рівності серед широких верств суспільства.

Фото Укрінформ

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux