| У 2011 році за програмою «Українська книга» реалізовано 138 книжкових проектів. Зокрема, вперше випущено видання для людей з вадами зору – збірка поезій у 2-х книгах Тетяни Фролової «Таїна», яка віддрукована шрифтом Брайля. Також побачили світ 19 видань для дітей та юнацтва, 28 творів класиків української літератури та лауреатів Національної премії ім. Т.Г.Шевченка, 15 видань творів класиків зарубіжної літератури (в перекладі українською мовою), 57 науково-популярних видань, 15 довідкових та інформаційних і 3 видання мовами національних меншин. |
В серії «Бібліотека Шевченківського комітету» профінансовано книги: І. Дзюба «Рукопис: Український альманах спогадів, щоденників, листів, документів, світлин у 2 томах.» Том 2, В. Міняйло «Вічний Іван. Шпаргалка Езопа», І. Щербаков «Твори для камерного оркестру. У трьох зошитах. Партитура», Т. Швачко «Євгенія Мірошниченко» та ін.
Побачили світ видання, присвячені 20-й річниці Незалежності України: Г. Рогач «Українські легенди», Леся Українка «Руфін і Прісцілла», В. Бородін, М. Павлюк «Спогади про Тараса Шевченка», О. Бачинська «Козацтво в «післякозацьку» добу української історії (кінець XVIII – XIX ст.)», Є. Антонова «На весілля з рушниками (традиції і сучасність)», Д. Малаков «Мальовнича Україна», Н. Нікітенко «Православні святині Києва», І. Дзюба «Є поети для епох», Є. Дерлеменко «Парки Києва», В. Лопата «Василь Лопата. Життя і творчість», Колектив авторів «Національний музей історії України. У 2 томах. Том 1», М. Коцюбинський «Під мінаретами» та інші.
На виконання Указу Президента України «Про відзначення 295-ї річниці та підготовку до 300-ї річниці прийняття Конституції гетьмана Пилипа Орлика» вийшла книга «Пакти та Конституції Української козацької держави».
Книжкові видання, виготовлені в рамках програми «Українська книга» у 2011 році, відповідно до встановленого порядку поповнять бібліотеки середніх та вищих навчальних закладів, частину тиражів за розподілом Комітет передав до фондів публічних бібліотек, а також для забезпечення потреб посольств, представництв України та українських громад за кордоном. Залежно від читацького призначення деякі книги будуть передані культурно-просвітницьким товариствам національних меншин України й іншим установам та організаціям.