12 травня о 12.00 Держкомтелерадіо (вул. Хрещатик, 26) відкриє фотогалерею, присвячену історії Комітету та його колишнім керівникам.
У церемонії урочистого відкриття фотогалереї візьмуть участь Голова Держкомтелерадіо Юрій Плаксюк та колишні керівники Комітету Микола Охмакевич, Іван Драч, Олександр Савенко, Іван Чиж, Едуард Прутнік.
Акредитація за телефоном: 279-89-59, або за е/адресою: pr@comin.gov.ua
Інформаційно: Державний комітет телебачення і радіомовлення України (Держкомтелерадіо) є спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади із забезпечення реалізації державної політики в інформаційній та видавничій сферах. Історія створення Держкомтелерадіо пов’язана з історією розбудови держави.
До 1991 року існувало два окремих органи, що опікувалися інформаційною та видавничою політикою - Держкомтелерадіо УРСР та Державний комітет УРСР по пресі. Однак 13 травня 1991 року було ліквідовано Держкомтелерадіо УРСР, а його функції передані Державній телерадіокомпанії.
1995 року знов створюється Держкомтелерадіо, на який покладається «організація виконання актів законодавства у сфері телебачення і радіомовлення та відповідних рішень Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, здійснення керівництва державним телебаченням і радіомовленням та несення відповідальності за його розвиток, координація діяльності підприємств, установ та організацій, що входять до сфери його управління». Крім того, на Держкомтелерадіо було покладено розробку перспективних планів розвитку державного телебачення і радіомовлення в Україні та координація діяльності національних, регіональних і обласних телерадіокомпаній, надання їм методичної та організаційно-технічної допомоги.
1996 року після ухвалення Конституції України Державний комітет телебачення і радіомовлення підпорядковується Міністерству інформації України. А вже 1999 року Міністерство інформації ліквідується, натомість створюється Державний комітет інформаційної політики, який забезпечував проведення державної політики в інформаційній та видавничій сферах. Рік потому Держкомтелерадіо та Держкомінформполітики з’єднується в один орган – Державний комітет інформаційної політики, телебачення і радіомовлення України, який виконує функції своїх попередників. З 2003 року Державний комітет інформаційної політики, телебачення і радіомовлення знову став Державним комітетом телебачення і радіомовлення, але продовжує виконувати функції, які виходять далеко за межі питань телебачення і радіомовлення: інформаційна політика, видавнича справа, суспільна мораль, мовна політика, преса.