Кабінетом Міністрів України ухвалено рішення відродження і передачі віруючим будинку колишньої караїмської кенаси у Сімферополі. Це молитовний будинок караїмів, пам'ятник архітектури кінця XIX століття.
Проте сьогодні в цій будівлі розташована державна телерадіокомпанія «Крим».
- Щоб відродити кенасу, потрібно перевести звідти телерадіокомпанію. Це питання знаходиться на контролі, і ми будемо його вирішувати при змінах до бюджету – профінансуємо, переселимо і віддамо приміщення, - сказав Голова Постійної комісії Верховної Ради Криму з економічної, бюджетно-фінансової і податкової політики Ігор Лукашев на засіданні комісії.
За словами Ігоря Лукашева, на завершення реконструкції нового радіо-будинку для ДТРК «Крим» необхідно передбачити в кримському бюджеті 1,5 млн. грн.
ДТРК «Крим» має державну форму власності. Засновником телекомпанії є Державний комітет телебачення та радіомовлення України.
В даний час мережа державної телерадіокомпанії «Крим» налічує 32 телевізійних передавача і ретранслятора в метрових і дециметрових телевізійних діапазонах.
ДТРК «Крим» веде радіомовлення на 7 мовах: українській, російській, кримсько-татарській, вірменській, болгарській, грецькій, німецькій. Така різноманітність відображає соціально-етнічну структуру Криму (на півострові проживають представники близько 100 національностей).