Олег Наливайко прокоментував "Телекритиці" накази Держкомтелерадіо щодо реорганізації державних ТРК
опубліковано 03 вересня 2015 року о 16:53

http://stv.mediasapiens.ua/content/news/001000-002000/tk_02039_0018_o_dovgan_o_1871.jpgЯк відбуватиметься реорганізація державних регіональних ТРК? У якому статусі вони існуватимуть до моменту входження до ПАТ НСТУ? Чи буде забезпечено дотримання соціально-правових гарантій працівників? На ці та інші питання відповів Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко виданню «Телекритика».

Як відомо, 25 серпня глава відомства підписав накази «Про реорганізацію державних телерадіокомпаній та УСТФ «Укртелефільм» та «Про заходи НТКУ щодо приєднання юридичних осіб та здійснення оцінки майна, на боці якого утворюватиметься ПАТ НСТУ».

- Це один з найважливіших і незворотних кроків зі створення суспільного телебачення і радіомовлення, - зазначає Олег Наливайко. - До 15 листопада всі структури, визначені законом, мають бути приєднані до НТКУ з подальшою її корпоратизацією і створенням публічного акціонерного товариства, сто відсотків акцій якого буде належати державі.

Зараз Держкомтелерадіо розпочав разом з Фондом держмайна процес суцільної інвентаризації та оцінки майна державних ТРК, який планується завершити до 31 жовтня 2015 року. Водночас НТКУ розпочинає реєстрацію філій, які з часом приймуть на себе функції ліквідованих ОДТРК з можливістю вести господарську діяльність, але не як окремі юридичні особи.

За словами Голови Держкомтелерадіо, співробітники ТРК отримали попередження про реорганізацію та зміни умов праці. Питання скорочень працівників вирішуватимуть керівники компаній. При цьому мають бути враховані плани Мінфіну стосовно бюджету 2016 року та потреби забезпечення мовлення до затвердження нової сітки мовлення. У наказах зазначається необхідність  забезпечити дотримання соціально-правових гарантій працівників у порядку та умовах, зазначених чинним законодавством.

Серед проблемних питань, які треба вирішити, Олег Наливайко назвав статус  та плани розвитку відновлених Донецької та Луганської ОДТРК, мовлення для національних меншин, виокремлення із системи НСТУ радіомовлення на закордон з подальшим його входженням до єдиної платформи іномовлення.

З повним текстом матеріалу можна ознайомитись на сайті «Телекритики»

http://stv.mediasapiens.ua/reformuvannya/regional_movnyky/oleg_nalivayko_planuemo_provesti_inventarizatsiyu_ta_otsinku_dtrk_do_31_zhovtnya_2015_roku/

 

 

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux