ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ
ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ
Н А К А З
«21» квітня 2015 р. м. Київ № 83
Відповідно до вимог Порядку проведення конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 вересня 2008 р. № 777,
НАКАЗУЮ:
Голова Держкомтелерадіо О.І. Наливайко
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Державного комітету
телебачення і радіомовлення України
від 21 квітня 2015 р. № 83
I. Організація діяльності комісії
1. Постійно діюча комісія з проведення конкурсного відбору керівників підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Держкомтелерадіо (далі – комісія), – це колегіальний орган, що створюється в апараті Держкомтелерадіо для проведення конкурсного відбору керівників державних підприємств, установ та організацій, що належать до сфери його управління (далі – підвідомчі підприємства).
2. Комісія здійснює свої функції в порядку, передбаченому постановою Кабінету Міністрів України від 03 вересня 2008 року № 777 «Про проведення конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки» (далі – Порядок).
3. Основні принципи діяльності комісії:
4. До компетенції комісії належать:
5. Комісія має право:
6. Персональний склад комісії та зміни до нього затверджуються відповідним наказом Держкомтелерадіо.
II. Критерії відбору членів комісії
1. Основним критерієм визначення членів комісії є професійний досвід. Членами комісії визначаються керівники самостійних структурних підрозділів апарату Держкомтелерадіо, представник відповідного місцевого органу державної влади за місцезнаходженням підвідомчого підприємства та представник підвідомчого підприємства, на посаду керівника якого проводиться конкурсний відбір.
2. Члени комісії повинні володіти інформацією про стан справ на підвідомчому підприємстві (показники ефективності використання державного майна та майнового стану, виробництва і розповсюдження аудіовізуальних програм та передач, розвитку книговидавничої справи та книгорозповсюдження, поліграфії, фактичні показники фінансово-господарської діяльності, спрямованість конкурсної пропозиції на ефективне використання виробничого потенціалу підприємства та інше) і мати кваліфікацію, необхідну для розгляду документів і пропозицій, внесених особами, що виявили бажання брати участь в конкурсному відборі.
3. Члени комісії:
III. Порядок роботи комісії
1. Очолює комісію і організовує її роботу голова, який в межах своїх повноважень:
2. За відсутності голови комісії його обов’язки виконує заступник голови комісії.
3. Секретар комісії:
4. Організаційною формою роботи комісії є засідання. Засідання комісії є правоможним у разі участі в ньому не менш як двох третин її складу.
5. Під час кожного засідання комісії ведеться протокол, в якому зазначаються дата засідання, дані щодо присутності членів комісії, порядок денний, скорочена інформація щодо обговорення питань порядку денного, рішення комісії та результати голосувань, а також (залежно від порядку денного) умови конкурсного відбору, відомості про учасників конкурсного відбору, пропозиції учасників конкурсного відбору, мотивації вибору переможця.
6. Рішення комісії приймається більшістю голосів присутніх на засіданні її членів і оформлюється протоколом.
У разі рівного розподілу голосів членів комісії вирішальним є голос голови комісії.
7. Тривалість конкурсного відбору не може перевищувати 45 календарних днів. Початком відбору вважається дата, на яку призначено засідання комісії з розгляду заяв претендентів і доданих до них документів.
8. Конкурсний відбір вважається таким, що закінчився, з дня ухвалення комісією рішення про затвердження його результатів.
9. За дорученням голови комісії оголошення про результати проведення конкурсного відбору розміщується (не пізніше 3 (трьох) календарних днів після завершення конкурсного відбору):
секретарем комісії – на офіційному веб-сайті Держкомтелерадіо та в засобах масової інформації;
підвідомчим підприємством – на офіційному веб-сайті підприємства та в регіональних друкованих засобах масової інформації.
10. Рішення комісії є підставою для укладення контракту між Держкомтелерадіо та переможцем конкурсного відбору.
11. Погодження головою місцевої державної адміністрації призначення переможця конкурсного відбору керівником підвідомчого підприємства здійснюється відповідно до законодавства.
12. У разі вмотивованої відмови місцевого органу державної влади за місцезнаходженням підвідомчого підприємства у погодженні призначення переможця конкурсу на посаду керівника підвідомчого підприємства, Держкомтелерадіо вносить на розгляд Кабінету Міністрів України пропозицію щодо надання згоди на призначення переможця конкурсу керівником підвідомчого підприємства.
13. Рішення щодо повторного проведення конкурсного відбору на вакантну посаду керівника підвідомчого підприємства приймається Головою Держкомтелерадіо у разі:
Додаток
до наказу Державного комітету
телебачення і радіомовлення України
від 21 квітня 2015 р. № 83
1. Голова комісії – перший заступник Голови Держкомтелерадіо.
2. Заступники голови комісії – заступник Голови Держкомтелерадіо, начальник управління телебачення і радіомовлення; начальник управління видавничої справи і преси.
3. Члени комісії:
4. Секретар комісії – працівник відділу кадрової роботи та державної служби, до основних завдань якого належить вирішення кадрових питань з керівниками державних підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Держкомтелерадіо.