| Книжкова палата України продовжує здійснювати державну бібліографічну реєстрацію книг і брошур. Саме на її основі і поповнюється державний бібліографічний покажчик «Літопис книг», що формується на основі максимально повного обліку видань, що надходять до Книжкової палати. Цей покажчик охоплює видавничу, бібліотечну справу, систему книго- розповсюдження, а також наукову та масово-інформаційну діяльність. |
Для відображенні в «Літописі книг» видання відбираються з урахуванням їхнього призначення і значущості. Видання реєструються незалежно від цільового призначення, теми, мови тексту та часу випуску та розподіляються за тематиками «Суспільні науки», «Філософські науки. Психологія», «Загальний відділ» тощо.
Окрім того, щорічно, починаючи з 1997 року, Книжкова палата України налагодила випуск державного бібліографічного покажчика «Літопис картографічних видань», який максимально повно інформує про окремо видані картографічні документи, що надійшли до Книжкової палати України як обов’язковий примірник.
Особливе місце у системі державного бібліографічного інформування посідає «Літопис журнальних статей», який виходить двічі на місяць і містить аналітичну бібліографічну інформацію про статті, документальні матеріали, твори художньої літератури тощо.
Детальніше із бібліометричним аналізом видавничої продукції, здійсненим Книжковою палатою України за даними бібліографічних покажчиків, можна ознайомитися на сайті Держкомтелерадіо України за адресою http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=90466&cat_id=60904.