На виставці буде представлено близько 50 живописних робіт автора. Бажаючі зможуть придбати будь-яку картину з експозиції. Всі гроші від продажу підуть на потреби військового формування ЗСУ, в якому зараз несе службу Борис Гуменюк.
Довідково
Відомий український письменник, лауреат Літературно-мистецької премії Ліги українських меценатів 2014 року імені Володимира Свідзінського та Бориса Нечерди, автор прозових та поетичних творів, Борис Гуменюк з червня 2014 року брав участь у російсько-українській війні, був заступником командира батальйону ОУН, воював на Донеччині. У селищі Піски, поблизу Донецька, відбулося не лише бойове хрещення воїна, а й народилися вірші та новели, які увійшли до збірок воєнної поезії і прози «Вірші з війни», «Блокпост». Побачене і пережите на Донбасі знайшло згодом творче відображення у живопису.
У січні 2022 року колишній доброволець батальйону ОУН Євген Чепелянський, голова ОУН Богдан Червак та Борис Гуменюк заснували добровольчий підрозділ «УВО», названий на честь Української Військової Організації, створеної у 1922 році Євгеном Коновальцем для збройної боротьби з усіма окупантами. З початком повномасштабного вторгнення росії 24 лютого 2022 року були сформовані бойові підрозділи «УВО», які спочатку отримали статус роти у складі 112-тої окремої бригади територіальної оборони, а з квітня 2022 року увійшли до складу "23 батальйону спеціального призначення, 1 президентського полку, ім. Б. Хмельницького ЗСУ". У складі цього батальйону зараз служить Борис Гуменюк.
Перша персональна художня виставка Бориса Гуменюка стала можливою завдяки військовому братерству добровольців «УВО». Побратими переконали Гуменюка, що мистецька виставка на часі, бо є свідченням перемоги світла над темрявою і смертю, яку несуть в Україну окупанти. І хоча сам Борис Гуменюк вважає себе передусім літератором, потім воїном, а покликання художника ставить на останнє місце, його образотворчій талант здобув визнання та має багато шанувальників. Навіть знаних мистецтвознавців дивує і зачаровує багата колористика, експресія його живописних робіт. Сьогодні картини Бориса Гуменюка зберігаються в приватних колекціях України та інших країн світу.