У ході проведення наради було розглянуто та обговорено питання:
1. Про підготовку матеріалів до засідання РНБОУ з питань інформаційної безпеки.
2. Про попередні підсумки виконання бюджету Держкомтелерадіо України у 2005 році.
3. Про проект бюджету Держкомтелерадіо України на 2006 рік та хід формування державного замовлення в інформаційній та видавничій сферах на наступний рік.
4. Про впровадження програми виробництва телепродукції для дітей.
5. Про стан виконання програми “Українська книга” у 2005 році та хід формування даної програми на 2006 рік.
Найбільш активно учасниками наради обговорювались бюджетні питання Держкомтелерадіо. Так, з-поміж 23 програм бюджетного фінансування у нинішньому році одна з основних – програма технічного переоснащення ОДТРК - реально профінансована на сьогоднішній день лише трохи більше, ніж на 80,5 відсотка. Через ще значніше недофінансування програми у наступному році виникає загроза її невиконання взагалі, що, в свою чергу, посилює загрозу суверенітету національному інформаційному просторові в цілому.
В зв’язку з тим, що до кінця поточного року Комітет може не освоїти всі виділені бюджетні кошти, Голова Держкомтелерадіо України І.Чиж жорстко поставив перед відповідними профільними департаментами питання про негайне виправлення становища.
З інформацією про впровадження державного замовлення на програми виробництва телепродукції для дітей виступив Голова Держкомтелерадіо І.Чиж. Він, зокрема, зазначив, що сьогодні у зв’язку із загальним зниженням, так званої, моральної планки, особливо на телебаченні, необхідно не лише давати експертну оцінку стосовно доцільності трансляції тих чи інших телепрограм, але й сприяти створенню хороших вітчизняних, справді дитячих телевізійних програм. А використовувати для цього слід національний надзвичайно багатий історичний, природознавчий та інші матеріали, що сприяло б вихованню морально здорового підростаючого покоління. Подібні передачі в подальшому могли б значною мірою сприяти програмному наповненню і суспільного телебачення.
Під час заслуховування та обговорення останнього питання порядку денного було зазначено, що деякі видавництва не виконують свої договірні зобов’язання з випуску книг, зривають виконання державного замовлення. Голова Держкомтелерадіо України І.Чиж поставив вимогу у стислі строки проаналізувати стан речей, виправити становище та покарати винних у зриві програми “Українська книга”. Крім того, учасники наради підтримали пропозицію Голови про підвищення вимог до учасників тендерних операцій на виконання державних замовлень та про необхідність більш ефективного співробітництва з виконавцями в питанні підвищення позитивного іміджу Комітету в інформаційному просторі.