Роз'яснення щодо видачі довідки про випуск та/або розповсюдження не менш як 50 відсотків книжкової продукції державної мовою

Державний комітет телебачення і радіомовлення України (далі – Держкомтелерадіо) відповідно до частини другої статті 15 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» від 03.10.2019 № 157-IX (зі змінами) та на підставі пункту 4 Положення про Державний комітет телебачення і радіомовлення України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 серпня 2014 р. № 341, видає довідки про випуск та/або розповсюдження не менш як 50 відсотків книжкової продукції державною мовою вітчизняним видавництвам та підприємствам книгорозповсюдження, що забезпечують підготовку, випуск та (чи) розповсюдження не менш як 50 відсотків книжкової продукції державною мовою (за винятком видань рекламного та еротичного характеру) для отримання в оренду державного та комунального майна без проведення аукціону.

Наказом Держкомтелерадіо від 05.08.2021 № 356 було затверджено нову форму довідки про випуск та/або розповсюдження не менш як 50 відсотків книжкової продукції державною мовою, яка буде видаватися на бланку Держкомтелерадіо з накладанням електронного підпису керівництва.

Покрокова інструкція отримання довідки про випуск та/або розповсюдження не менш як 50 відсотків книжкової продукції державною мовою. 

Крок 1. Держкомтелерадіо приймає від суб'єктів видавничої справи (видавництв, підприємств книгорозповсюдження) заяву довільної форми. Зразок заяви дивись тут.

Адреса: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2.

Крок 2. До заяви видавництва та підприємства книгорозповсюдження додають копію свідоцтва про внесення суб'єкта видавничої справи до Державного реєстру видавців, виготівників і розповсюджувачів видавничої продукції, а підприємства книгорозповсюдження також завірені підписом керівника відомості про наявність у продажу на момент подання заяви не менше як 50 відсотків книжкової продукції державною мовою.

Крок 3. Довідка видається в електронній формі на бланку Держкомтелерадіо з накладанням електронного підпису керівництва та діє 12 місяців.

Крок 4. Довідка надсилається на адресу електронної пошти, вказаної в заяві заявником.

Увага! Довідка видається безкоштовно протягом 15 днів з дня надходження заяви від заявника.

Консультація за телефоном: 239-62-64, e-mail: larisa@comin.gov.ua.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux